Organisatie

Voorzitter

Emme Groot

Emme Groot

egroot@ebgn.nl

Bestuurslid Programma's & Business Development

Marco Smit

Marco Smit

msmit@ebgn.nl

Bestuurslid Financiƫn & Bedrijfsvoering

Peter Arnold Jellema

Peter Arnold Jellema

pajellema@ebgn.nl

Programmamanager 5Groningen

Peter Rake

Peter Rake

prake@ebgn.nl

Programmamanager Groene Chemie en Energie

Bineke Posthumus

Bineke Posthumus

bposthumus@ebgn.nl

Programmamanager Ondernemerschap

Michelle Moret

Michelle Moret

mmoret@ebgn.nl

Acquisitiemanager

Roy Boxmeer

Roy Boxmeer

rboxmeer@ebgn.nl

Programmamanager Toerisme

Duco Schenk

Duco Schenk

dschenk@ebgn.nl

Projectcoƶrdinator 5Groningen

Marc Cremers

Marc Cremers

mcremers@ebgn.nl

Accountmanager MKB

Erik Doorenspleet

Erik Doorenspleet

edoorenspleet@ebgn.nl

Controller

Martijn Bouwman

Martijn Bouwman

mbouwman@ebgn.nl

Accountmanager MKB

Maarten Soppe

Maarten Soppe

msoppe@ebgn.nl

Officemanager

Christa Assink

Christa Assink

cassink@ebgn.nl

Projectleider 5Groningen

Rian van Diedenhoven

Rian van Diedenhoven

rvandiedenhoven@ebgn.nl

Officemanager

Marieke Hilbrants

Marieke Hilbrants

mhilbrants@ebgn.nl

Communicatieadviseur

Lotte Pigge

Lotte Pigge

lpigge@ebgn.nl

Strategisch Communicatieadviseur

Margreet Bennink

Margreet Bennink

mbennink@ebgn.nl

Contentmanager

Annemiek Maathuis

Annemiek Maathuis

amaathuis@ebgn.nl