Organisatie

Emme Groot

Emme Groot

Voorzitter

egroot@ebgn.nl
Marco Smit

Marco Smit

Bestuurslid Programma's & Business Development

msmit@ebgn.nl
Peter Arnold Jellema

Peter Arnold Jellema

Bestuurslid Financiƫn & Bedrijfsvoering

pajellema@ebgn.nl
Peter Rake

Peter Rake

Programmamanager 5Groningen

prake@ebgn.nl
Bineke Posthumus

Bineke Posthumus

Programmamanager Groene Chemie en Energie

bposthumus@ebgn.nl
Michelle Moret

Michelle Moret

mmoret@ebgn.nl
Roy Boxmeer

Roy Boxmeer

Acquisitiemanager

rboxmeer@ebgn.nl
Duco Schenk

Duco Schenk

Programmamanager Toerisme

dschenk@ebgn.nl
Marc Cremers

Marc Cremers

Projectcoƶrdinator 5Groningen

mcremers@ebgn.nl
Erik Doorenspleet

Erik Doorenspleet

Accountmanager MKB

edoorenspleet@ebgn.nl
Martijn Bouwman

Martijn Bouwman

Controller

mbouwman@ebgn.nl
Maarten Soppe

Maarten Soppe

Accountmanager MKB

msoppe@ebgn.nl
Christa Assink

Christa Assink

Officemanager

cassink@ebgn.nl
Rian van Diedenhoven

Rian van Diedenhoven

Projectleider 5Groningen

rvandiedenhoven@ebgn.nl
Marieke Hilbrants

Marieke Hilbrants

Officemanager

mhilbrants@ebgn.nl
Lotte Pigge

Lotte Pigge

Communicatieadviseur

lpigge@ebgn.nl
Margreet Bennink

Margreet Bennink

Strategisch Communicatieadviseur

mbennink@ebgn.nl
Annemiek Maathuis

Annemiek Maathuis

Contentmanager

amaathuis@ebgn.nl